ОСВІТА

Юні коропчани радують перемогами

Ми регулярно повідомляємо про творчі успіхи наших юних талантів. Можемо вчергове пишатися нашою обдарованою й старанною молоддю, та порадіти переможним виступам учнів школи мистецтв у музичному та хореографічному конкурсах у Ніжині.

11:54 26.03.2019

Краще попередити, ніж лікувати!

Щорічно 24 березня відзначається день боротьби з туберкульозом. До цієї дати сьогодні в Коропській школі провели тематичні заняття та відеолекторій «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся».

15:14 21.03.2019

Смачна виставка у Коропській школі

Виставка-продаж «Смаколики моєї родини» пройшла у холі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка сьогодні, 21 березня.

14:07 21.03.2019

Непрості змагання для наймолодших розумників

Традиційні щорічні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання відбулися в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості сьогодні, 13 березня.

15:07 13.03.2019

Наші авіамоделісти знову на висоті

Вкотре можемо порадіти успіхам наших юних талантів. «Срібло» командної першості вибороли вихованці гуртка Коропського Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради в обласних змаганнях із авіамодельного спорту «Мирне небо України» (вільно літаючі моделі у приміщенні).

18:34 01.03.2019

Про різні професії – від їхніх носіїв

«Якщо ви правильно виберете професію, то щастя саме вас знайде», − так говорила сьогодні під час  профорієнтаційної години для учнів класний керівник десятикласників Коропської школи Надія Кучук. На зустріч зі старшокласниками вона запросила представників різних професій.

17:27 01.03.2019

Нарада керівників закладів освіти

27 лютого на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка відбулася нарада керівників закладів освіти Коропської ОТГ з актуальних питань розвитку освітньої галузі громади. На нараді виступив начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Конопацький, який прибув на Коропщину з робочим візитом.

17:34 28.02.2019