ОСВІТА

Як спілкуватися без конфліктів

Тренінгове заняття на тему «Безконфліктне спілкування. Конфлікти та шляхи їх вирішення» відбулося минулої п’ятниці у 6-А класі Коропської школи. Захід провела завідувач сектору сім'ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради Оксана Нестеренко.

17:05 15.04.2019

Вісім тисяч сосен висадили коропські школярі

Нещодавно учні 9-А та 9-Б класів Коропської школи долучились до екологічної акції «Майбутнє лісу в наших руках», створивши 1,3 гектарів насаджень сосни звичайної в урочищі «Рижківський бір», що підпорядковується Коропському «Агролісгоспу».

17:17 12.04.2019

Наша розумниця підкорила філологічний олімп

Учениця 9-А класу Коропської школи Анна Міщенко повернулася з високою нагородою із Кропивницького, де протягом 24-28 березня брала участь у XXXІІІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури.

11:53 05.04.2019

Завітайте на виставку дитячих робіт «Знай і люби свій край»

У залі Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради діє традиційна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка вражає багатством технік, кольорів і матеріалів, дивує цікавими та несподіваними творчими рішеннями. Побачити роботи можуть всі!

15:23 27.03.2019

Юні коропчани радують перемогами

Ми регулярно повідомляємо про творчі успіхи наших юних талантів. Можемо вчергове пишатися нашою обдарованою й старанною молоддю, та порадіти переможним виступам учнів школи мистецтв у музичному та хореографічному конкурсах у Ніжині.

11:54 26.03.2019

Краще попередити, ніж лікувати!

Щорічно 24 березня відзначається день боротьби з туберкульозом. До цієї дати сьогодні в Коропській школі провели тематичні заняття та відеолекторій «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся».

15:14 21.03.2019

Смачна виставка у Коропській школі

Виставка-продаж «Смаколики моєї родини» пройшла у холі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка сьогодні, 21 березня.

14:07 21.03.2019

Непрості змагання для наймолодших розумників

Традиційні щорічні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання відбулися в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості сьогодні, 13 березня.

15:07 13.03.2019