ОСВІТА

Танцювальний колектив «Флайт» Коропського центру дитячої та юнацької творчості здобув високі нагороди Всеукраїнських конкурсів

І місце – у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Все буде Україна» (м. Хмельницький)  – за танок «Добро» (діти 8-10 років) ІІ місце – у Всеукраїнському креативному багатожанровому конкурсі  «Стріли Амура» (м. Хмельницький)  – за  танок «Вечорниці» (діти 13-14 років) Керівник танцювального колективу Анна Коджебаш отримала подяку від організаторів.

10:20 24.03.2023

Нові висоти нашого «Алькору»

Хореографічний колектив «Алькор» Коропського центру дитячої та юнацької творчості днями здобув І місце Всеукраїнського багатожанрового конкурсу «Все буде Україна».Найвищими нагородами наші юні таланти відзначені за номери «Твіст», «Фламенко»  та «Зустріч з амазонками».

08:23 22.02.2023

У наших танцюристів – Гран-прі!

Хореографічний колектив «Алькор» Центру дитячої та юнацької творчості здобув найвищу нагороду Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Все буде Україна!» – Гран-прі!

12:41 08.02.2023

Дякуємо за генератор для Центру творчості!

Висловлюємо щиру вдячність Грузинській Індустріальній Групі, компанії «Українські Енергетичні Рішення» та Міжнародному благодійному фонду SavED за надання генератора потужністю 6,5 кВт для Коропського центру дитячої та юнацької творчості.

17:53 02.02.2023

Вітаємо призерів мовних конкурсів!

Нещодавно стали відомі результати обласних етапів всеукраїнських мовних конкурсів Із радістю повідомляємо, що учні нашої громади зайняли призові місця:

15:33 24.01.2023

Щедрий вечір, добрий вечір!

Автентичною Карильською щедрівочкою вітали сьогодні коропчан дівчата із Парламенту дітей Коропщини (представниці Карильської школи) разом з Ніною Трусовою.

12:40 13.01.2023

Днями Коропська й Оболонська школи отримали допомогу від Міжнародного благодійного фонду SavED:

20 ноутбуків, 15 столів, 30 стільців, 10 крісел, тумби для паперів, канцелярське приладдя та фліпчат – для Коропської школи 10 планшетів, 6 моноблоків, 10 столів, стільці й крісла – для Оболонської. Комп‘ютери були надані Lenovo Ukraine і міжнародним фондом Love on.

11:25 26.12.2022

Вітаємо переможців!

П'ять вихованців Коропського ЦДЮТ стали переможцями обласної виставки-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини», яку провів Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

14:59 19.12.2022