На базі Коропської школи розпочав роботу Summer Club – літній дитячий клуб

Дата: 24.07.2023 12:04

Сьогодні відбулось урочисте відкриття 10-денної зміни літнього клубу, що діятиме в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні». Протягом цього періоду 200 учнів 2-6 класів Коропської школи розпочинатимуть свої ранки з руханок, братимуть участь у заняттях з арт-терапії, займатимуться фізкультурою та художньою творчістю, відвідуватимуть екскурсії, уроки безпеки та заняття з психологічної підтримки.

Із дітьми займатимуться керівники груп, вчителі школи та керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості.

Під час церемонії відкриття, яку розпочали Державним Гімном, голова громади Володимир Куніцин побажав дітям провести цей час із користю для себе, для свого здоров’я й розвитку, подякував DECIDE за унікальну можливість організувати змістовне й цікаве дозвілля для наших дітей.

Директор школи Людмила Назаренко побажала учасникам і учасницям літнього клубу незабутнього й цікавого відпочинку, оздоровлення і нових друзів.

Хлопчики й дівчатка дали обіцянку весело й завзято провести час у Summer Club та взяли участь у веселій руханці, яку провів Микола Грицай.

Нагадаємо, що наша громада стала переможницею конкурсного відбору для створення літніх клубів у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома – в Україні». Відбір проходив серед 430 територіальних громад з усієї України. Команда швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» обрала 50 громад-переможниць  – серед яких і наша.

Для роботи клубу проєкт DECIDE надав канцелярське приладдя, товари для творчості, спортивний інвентар, книжки, настільні ігри, пазли, принтер та інше. А педагоги, залучені до роботи літнього табору, пройшли  спеціальне  онлайн-навчання.

Літо – ідеальний час для дітей! А літній клуб допоможе зробити цей час ще цікавішим та яскравішим! Вдячні проєкту DECIDE за це!