Засідання виконавчого комітету селищної ради

10 квітня  голова Коропської селищної ради Віктор Журавель провів засідання виконавчого комітету селищної ради, на  якому  розглядалися питання про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення КП «Вода». Селищний голова звернув увагу також на питання щодо завершення опалювального сезону періоду 2016-2017 років.

15:08 10.04.2017

Нагорода «За оборону Донецького аеропорту»

Сьогодні  в с. Краснопілля перед будинком культури, де встановлена меморіальна дошка Самусю Геннадію Васильовичу, який загинув виконуючи свій патріотичний обов’язок в зоні АТО, представники військової частини, де проходив службу наш земляк,  вручили його рідній сестрі Олені Дорошенко  нагрудний знак «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

16:33 07.04.2017

Земляки - меценати

Бувають такі моменти у житті,  коли розумієш, що хочеться повернутись у дитинство – бути безтурботним, веселим та щасливим.

10:29 05.04.2017

Нові кабінети в ДНЗ «Дзвіночок»

Нещодавно в дитячому садочку проводилися ремонтні роботи по облаштуванню логопедичного та психологічного кабінетів, а сьогодні селищний голова Віктор Журавель взяв участь в офіційному відкритті новеньких приміщень.

13:25 31.03.2017

Відбулися загальні збори громадян в Коропі

30 березня 2017 року в районному будинку культури відбулися загальні збори жителів селища Короп, в яких взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй,  голова  районної ради Михайло Мазуренко, народний депутат України Анатолій Євлахов, депутат обласної ради Микола  Мисник.

10:09 31.03.2017

Нараду провів селищний голова

На нараді були присутні начальники відділів освіти, культури і туризму, апарату селищної ради, керівники комунальних підприємств «Вода», «Благоустрій».

10:33 27.03.2017