Семінар-нарада з питань стратегії розвитку ОТГ

11 липня  в залі засідань  Коропської районної ради відбувся семінар-нарада з питань стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади за участю виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських і селищних рад Іриною Грозенко.

15:53 11.07.2017

Діти із Коропа взяли участь у таборі «Січ»

У Чернігівській області другий рік поспіль  Чернігівська спортивно-патріотична організація «Січ»  спільно із Спортивним Клубом «Анти» організовує та проводить молодіжний спортивно-патріотичний табір «Січ».

10:03 11.07.2017

Оголошення!

Інформуємо, що у відділі земельних ресурсів Коропської селищної ради (2 поверх) надаються відомості з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

14:53 10.07.2017

Відбулася щотижнева нарада

Сьогодні  за участю заступників, начальників відділів, керівників структурних підрозділів селищної ради  відбулася щотижнева нарада, яку провів селищний голова Віктор Журавель.

10:51 10.07.2017

Купальське свято

Багато чудових свят має український народ, всі вони супроводжуються красивими, сповненими таємничою силою та глибоким змістом обрядами. Але, мабуть, одним з найдивовижніших та наймістичніших є свято Івана Купала.

12:51 07.07.2017

Зустріч з головою Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ

Сьогодні в залі засідань селищної ради пройшла зустріч  працівників Коропської ОТГ з головою Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України Марією  Бойправ.

16:16 06.07.2017

АКТИВІСТИ КОРОПЩИНИ НА ТЕРИТОРІЇ АКТИВНОЇ МОЛОДІ «ТАМ»

«ТАМ» – це обласний захід, спрямований, і на оздоровлення, і на відпочинок, і на саморозвиток кожного учасника. Цьогоріч він проходив на території комплексу «Голубі озера», де мальовничо розмістилось та працювало наметове містечко «ТАМ» (Територія активної молоді).

15:24 06.07.2017