Семінар для тих, хто мріє стати підприємцем
Минулої п’ятниці в залі засідань селищної ради відбувся семінар-тренінг для мешканців Коропської об’єднаної територіальної громади на тему розвитку малого та середнього бізнесу в об’єднаних територіальних громадах і основ бізнес-планування.
Захід провела заступник генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» Ганна Дудчина. Семінар відбувся в рамках співпраці цієї організації та районного центру зайнятості.
Під час зустрічі серед іншого говорили про підприємництво як шлях до самореалізації та роль малого підприємництва в соціально-економічному житті громади. Гостя розповіла про сучасні й перспективні форми підприємництва у сільській місцевості, пріоритетні напрямки підприємницької діяльності в ОТГ і програми щодо сприяння та розвитку підприємництва.
Наприкінці семінару фахівець надала відповіді та консультації.
За інформацією районного центру зайнятості