В День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

12:36 09.05.2017

8 травня – День пам’яті та примирення!               9 травня – День Перемоги!

8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!

Дорогі  ветерани, герої  фронту  і  тилу !  Прийміть  щирі  вітання  з  нагоди   Дня пам'яті та примирення і Дня  Перемоги! В ці дні ми вшановуємо тих, хто, жертвуючи собою, врятував нашу землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу.

15:10 05.05.2017

Перші кроки проектної діяльності громади

5 травня у малому залі районної ради голова селищної ради Віктор Журавель провів  засідання «круглого столу» стосовно створення малого та середнього підприємництва на території громади.

13:02 05.05.2017

Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури повідомляє про невідворотність покарання за незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами

Бахмацькою місцевою прокуратурою забезпечене підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо незаконного поводження  зі зброєю.

11:36 03.05.2017

Питання життєдіяльності громади розглядалися на пленарному засіданні

27 квітня 2017 року в залі засідань районної ради відбулася восьма сесія восьмого скликання Коропської селищної ради. На початку пленарного засідання депутати  затвердили порядок денний і перейшли до розгляду проектів рішень.

15:57 27.04.2017

Чорнобиль – наш довічний біль

Тридцять один рік тому, 26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету.

14:36 26.04.2017

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 25 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, яке злагоджено та організовано провів її керманич Віктор Журавель.

13:07 25.04.2017

Навчально-польові збори

Нещодавно  у рамках навчально-польових зборів, виконання учнями (юнаками) 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

13:00 19.04.2017

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило про проведення з 3 квітня 2017 року конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

10:50 14.04.2017