«У нього було три життєві цінності: честь, родина, Україна!»

Дата: 31.07.2018 16:34

Фото без описуСаме сьогодні, 31 липня,  минуло 4 роки, як страшна звістка накрила Коропщину: у жорстокому бою під містом Шахтарськ, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, снайперська ворожа куля забрала життя нашого земляка, уродженця села Атюша, Ковтуна Станіслава Григоровича. У цей день на рідній батьківщині, де похований воїн, біля меморіального комплексу героїчним односельцям, відбувся мітинг-реквієм до четвертої річниці загибелі патріота нашої держави.

Вшанувати пам’ять відважного захисника Батьківщини прийшло чимало земляків: рідні та близькі, знайомі та друзі,  педагогічний та дитячий колективи Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Станіслава Ковтуна.

Відкрив зібрання керманич Атюшівського старостинського округу Станіслав Пилипець.

- Він був ввічливим, щирим, мужнім, справжнім чоловіком у свої юні роки. Любив Україну і за неї віддав своє життя, нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, - говорив про героя Станіслав Іванович.

Зі сльозами на очах та великим тягарем на серці вимовляла слова присутнім про свого сина-патріота Тамара Петрівна.

- У нього було три життєві цінності: честь, родина, Україна! Саме боронити свою державу Станіслав пішов для того, щоб дати нам краще життя! – говорила дружина загиблого Лілія.

- Станіслав Ковтун показував приклад відданого патріота, люблячого сина, доброго господаря, мужнього і героїчного воїна. Таким як Станіслав під силу все! Саме вони можуть робити зміни на краще, - зазначив у своєму виступі заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко.

- Станіславе, твій політ не обірвався, ти піднявся високо в небеса, аби у вічному польоті оберігати своїм гарячим серцем нашу Україну, - промовив виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Присутні вшанували пам’ять Станіслава Ковтуна хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака та на могилу героя.

Під час помину земляки висловлювали своє захоплення героїзмом, мужністю і самопожертвою загиблого бійця. Адже він без вагань став на захист суверенітету і незалежності неньки України.

Герої не вмирають – вони відходять у вічність!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю