Інвестор допоміг відновити транспортне сполучення між Вільним і Тарасівкою

Дата: 01.08.2018 11:40

Фото без описуНа загальних зборах жителів Вільненського старостинського округу представник ТОВ «Черешеньки» пообіцяв із ремонтом грунтової дороги, яку дуже пошкодив весняний розлив. Сказане – зроблене: шлях тепер повністю проїздний.

Останнім часом жителі невеличкої Тарасівки Вільненського старостинського кругу терпіли незручності через доїзд до центру старостинського округу – Вільного. Замість відстані в кілька кілометрів людям доводилося об’їжджати через Короп, тож і час подорожі, і кілометраж збільшувалися в рази.

А виною тому – природна стихія, точніше вода, яка не могла втриматися в берегах місцевої водойми і в період паводку розмила добре накатану дорогу. Утворився котлован довжиною понад 40 метрів, а глибиною часом і до кількох метрів.

Нещодавно ліквідовувати наслідки стихії взявся керівник товариства «Черешеньки» Олександр Андрущенко. Цю новину повідомила староста Лариса Москальова:

- До нього ми звернулися з проханням допомогти. Дякуємо Олександру Миколайовичу за те, що він погодився. Працювала техніка, яму заклали плитами, засипали боєм і цеглою, а зверху − піском.

Окрім того, технікою викорчували дерева, що заважали. Результат цієї роботи добре видно на фото.

Такою була донедавна дорога Вільне-Тарасівка:

...а такою її зробили після. Цеглу ще планують засипати землею:

За інформацією Вільненського старостинського округу