Звітували на засіданні виконавчого комітету

Дата: 01.08.2018 13:32

Фото без опису31 липня відбулося засідання виконавчого комітету, яке злагоджено та організовано провів селищний голова Віктор Журавель. Щодо питань бюджетної сфери члени виконкому заслухали інформацію від в.о. начальника фінансового управління Юлії Солодкої. Зокрема, стосовно звіту про виконання селищного бюджету за II квартали 2018 року маємо доходи у сумі 52461,8 тис. грн., видатки - 52513,9 тис. грн.

Також було прийнято до відома, що кошти резервного фонду селищного бюджету за II квартали 2018 року не витрачались.

Прозвітував за діяльність комунального підприємства у першому півріччі директор КП «Вода» Іван Бориско. Приємно, що спостерігається прибуток за даний період 18,3 тис. грн.

Заступник селищного голови Олег Мельоха ознайомив присутніх стосовно плану заходів щодо роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років об’єктів комунальної власності Коропської селищної ради та обслуговування місць видалення відходів на території ОТГ. Олег Віталійович акцентував увагу на потребу у виготовленні паспортів місць видалення відходів, розташованих в селі Билка Билського старостинського округу, селі Нехаївка Нехаївського старостинського округу, селі Шабалинів Шабалинівського старостинського округу та приведення паспортів, які вже виготовлені, у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Начальник відділу управління персоналом Лариса Ващенко проінформувала про погодження штатних розписів комунальних підприємств селищної ради.

Питання соціального напрямку висвітлила Лариса Ларченко – начальник відділу соціального захисту населення.

Ряд сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зняли з обліку, заслухавши відповідні пояснення від начальника відділу-служби у справах дітей Наталії Величко.

Начальник відділу організаційної роботи Наталія Ющик проінформувала членів виконкому щодо роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради за перше півріччя 2018 року.

Завершилося засідання виконавчого комітету розглядом заяв громадян.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю