16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку
Дата: 16.11.2020 09:02
Кількість переглядів: 358
Це професійне свято медіа-мовників, людей, які приносять в наше життя інформацію, забезпечують можливість спілкування, скорочують відстань. З цієї нагоди вітаємо колективи радіоорганізації «Короп-ФМ», «Укртелекому», шанованих ветеранів галузі! Щиро бажаємо сил і натхнення творити, інформувати, розвиватися.
Хай усі ваші плани будуть реалізовані, а щоденна праця заради жителів Коропщини приносить задоволення та щиру повагу! Хай на роботі все вдається, вдома панує затишок і тепло, а рідні та близькі будуть щасливими і здоровими!
З повагою – виконавчий комітет Коропської селищної ради