Кожна дитина повинна знати свої права і вміти їх захищати

Дата: 18.11.2020 15:44

Фото без описуНапередодні Всесвітнього дня дитини, що відзначається 20 листопада, у залі засідань селищної ради пройшла зустріч за круглим столом під назвою «Великі права маленької дитини». На ньому зібралися представники сфер, що працюють задля захисту прав дітей у нашій громаді.

Участь у роботі круглого столу взяли начальниця відділу-служби у справах дітей селищної ради Наталія Величко і спеціаліст відділу Людмила Комар, завідувачка сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді Оксана Нестеренко, фахівець із соціальної роботи Каріна Кудренко, начальниця Коропського бюро правової допомоги Дарина Мальцева, начальниця  Коропського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Світлана Вандоляк, начальник сектору превенції Коропського відділення поліції Валентин Висоцький.

Всі вони відзначили те, наскільки в наш час важливо розповідати дітям про їхні права та обов’язки, навчати дитину захищатися, якщо її права хтось порушує. Бо ж найбільша цінність суспільства – це щасливі, здорові діти, їхня безпека, захист і піклування про них, світле майбутнє.

Представники служб, які були на цьому заході, регулярно працюють на цю тему з юним поколінням, зокрема в школах. Учасники сьогоднішньої зустрічі спланували співпрацю на майбутнє, а також обговорили проблеми, які бувають у роботі.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради