До кінця червня триває голосування за проєкт, який профінансується за кошти громадського бюджету Коропської селищної ради

Дата: 22.06.2020 11:35

Фото без описуЩо це за проєкти?

Нагадаємо, що їх три:

«Сільський зелений туризм: перспективи розвитку» (придбання і облаштування в Будищі будиночка для туристів, вартість 50 тисяч гривень − автор Наталія Чалабієва);

«Заміна ламп освітлення-енергозбереження в школі» (заміна в Коропській школі ламп розжарювання на енергозберігаючі світлодіодні, вартість 33 тисячі 625 гривень − автори Анатолій, Тетяна та Богдан Михайлови);

«Бібліотека – студія «ДІМ» (придбання меблів та необхідного обладнання для новоствореної Публічної бібліотеки, вартість 50 тисяч гривень −  автор Ірина Євтушенко).

Кому можна голосувати?

Проголосувати можуть люди, яким виповнилося 14 років і які прописані на території громади.

Як же віддати голос?

1. За допомогою спеціальних скриньок, встановлених на першому поверсі в приміщенні Коропської селищної ради та в  кабінеті №23. А в селах − за бланками спеціального зразка, які у адмінприміщенні старостинських округів.
  2. В інтернеті, для цього треба заповнити просту форму https://forms.gle/frkKvSS4DKYvQ3PaA

Де детально ознайомитися з кожним проєктом?

Тексти всіх проєктів доступні за посиланням  https://koropska-gromada.gov.ua/podani-proekti-15-39-43-16-01-2019/

Коли голосування закривається?

Крайній термін −  30 червня, тобто наступний вівторок.

До речі, цьогорічне голосування проходить значно активніше, ніж торік, розповіла начальниця відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова. Про це вже зараз можна судити із скриньок, які наповнені бланками, та кількістю отриманих голосів онлайн. Дякуємо кожному за небайдужість!