Шановні земляки!

Дата: 22.06.2020 10:26

Фото без описуСьогодні, 22 червня, ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Він встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року.

79 років тому почалась війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом. Цей день ознаменував собою розгортання найдраматичнішого періоду Другої Світової війни, передусім для України, яка зазнала величезних людських втрат і матеріальних збитків. Війна торкнулася кожної сім’ї і кожної долі. Виснажлива боротьба людей за фізичне виживання тривала понад три роки. Пережити весь цей жах на нашій землі багатьом, на жаль, не вдалося... Тому ця червнева дата навіки залишиться чорним днем для усіх нас.

Згадаймо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто першим узяв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про мільйони наших земляків, полеглих за роки війни, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Віктор Журавель, Коропський селищний голова