Наша громада – серед 15 в області, що відібрані для участі в програмі розвитку соціальних послуг

Дата: 19.06.2020 11:17

Це програма «Соціальні послуги в громадах − планування та реалізація», яку проводить Представництво Фонду Міжнародної солідарності в Україні Solidarity Fund PL in Ukraine. Список громад, запрошених до участі в ній, оголосили днями.

Представники ОТГ навчатимуться на онлайн-тренінгу, семінарах за участі польських експертів на тему розробки планів надання соціальних послуг у громадах, зокрема для людей похилого віку, тренінгу з планування проєктів. А найголовніше – проєкти трьох учасників програми отримають фінансову підтримку від SFPLUA. Також п’ять учасників, вибраних на конкурсній основі, наступного року стажуватимуться в одній із польських ґмін-партнерів SFPL UA.

Організатори зазначають, що заявок надійшло багато, і вибір був непростим. Тож приємно, що заявка від територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради підтримана, і в цьому списку бачимо нашу громаду.

Окрім Коропської, участь у проєкті візьмуть Борзнянська, Гончарівська, Іванівська, Корюківська, Лосинівська, Менська, Михайло-Коцюбинська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Остерська, Прилуцька, Семенівська, Сновська, Сосницька об’єднані громади.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради