Дата: від до Скинути

Мистецька освіта для дітей буде – у Коропській громаді з 1 вересня діятиме комунальний заклад «Коропська мистецька школа»

Вчора на сайті Коропської райдержадміністрації та на сторінці у Фейсбук було розміщене оголошення для кредиторів, у якому йшлося про те, що згідно розпорядження голови Коропської РДА ліквідовується Коропська школа мистецтв.

08:26 05.08.2020

Подарунок Вишенькам від сім’ї Ващенків

На щорічних загальних зборах у селі люди висловили бажання, щоб на в’їзді у Вишеньки був знак. Із проханням про допомогу селищний голова Віктор Журавель разом зі старостою Володимиром Дяченком звернулися до місцевого жителя, майстра із золотими руками Василя Васильовича Ващенка. Він пообіцяв, і обіцяного довго чекати не довелося – новенький знак уже красується-виблискує під літнім сонечком.

09:18 04.08.2020

Коропська об’єднана громада – у топ-200 Всеукраїнського рейтингу

Наша громада на 131-й позиції рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України, який Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував станом на 1 липня.

08:40 04.08.2020

На толоку до Поліського

Днями працівники апарату селищної ради здійснили «трудовий десант» до Поліського, де впорядкували меморіал воїнам-визволителям.

12:18 03.08.2020

Пам’ять жива, а біль не вщухає: атюшани вшанували Станіслава Ковтуна у день шостих роковин його загибелі

Є в Атюші місце, оминути яке без завмирання серця й душевного щему неможливо. Завжди яскраво-заквітчане, поряд вітер тріпоче національний стяг. А в центрі  портрети двох синів атюшівської землі – воїна Другої світової Василя Артемовича Приходька та учасника АТО Станіслава Григоровича Ковтуна. 31 липня, у день загибелі Станіслава, тут завжди людно. І цьогоріч місцеві жителі та гості завітали вклонитися його пам’яті, покласти квіти й добрим словом згадати свого героя, життя якого обірвалося на злеті...

15:18 31.07.2020

Ми пам’ятаємо!

31 липня − шості роковини загибелі учасника АТО  атюшанина Станіслава Григоровича Ковтуна (4.03.1986 – 31.07.2014).

08:14 31.07.2020

Створення свого підприємства для обслуговування вуличного освітлення – правильний крок

Позитивну оцінку роботі комунального підприємства селищної ради «Благоустрій СЕРВІС», котре очолює Сергій Прокопенко (на фото зліва), вчора дали старости й голова громади Віктор Журавель на засіданні виконавчого комітету. Звіт керівника про роботу підприємства за півроку був одним із питань, які члени виконкому розглянули й затвердили.

14:05 29.07.2020