Ініціатива «Мій телефонний друг»

Дата: 30.06.2020 09:16

У відповідь на наслідки COVID-19 в Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та «Українська Волонтерська Служба» (УВС)  запустили проєкт «Мій телефонний друг», щоб підтримати людей, які опинилися на самоті. Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонують тим, хто цього потребує, наприклад, самотнім людям літнього віку, людям із інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією або просто дізнатися, як у них справи.

Щоб отримати допомогу від проєкту - регулярне спілкування телефоном з молодою людиною, яка поділиться корисною інформацією або просто складе компанію, потрібно звернутися на гарячу лінію за номером 0 800 202 147 (з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00).

Молодь може приєднатися до проєкту в якості волонтерів. Для цього потрібно заповнити анкету на сайті за посиланням.