Правила знають і обіцяли дотримуватися

Дата: 26.06.2020 17:43

Фото без описуАнонсована акція для юних велосипедистів Коропа пройшла сьогодні в парку Миколи Кибальчича. Провів захід сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді спільно з поліцейськими.

Представники Коропського відділення поліції − інспектор сектору кадрового забезпечення Людмила Касирнікова і старший інспектор з ювенальної превенції Андрій Рощик нагадали дітям найголовніші правила, про які треба пам’ятати під час руху на велосипеді, на конкретних прикладах розповіли,  як робити треба, а що категорично забороняється.

У програмі заходу була невеличка вікторина. Відповідаючи на запитання поліцейських, хлопці й дівчата показали, що знають найголовніші правила їзди. Наприклад, що не можна їздити з навушниками, пішохідний перехід треба не переїздити, а переходити з велосипедом у руках, а також як правильно подавати попереджувальні сигнали. Цих та інших правил діти пообіцяли дотримуватися надалі ретельніше.

Наприкінці на кожен двоколісний наклеїли світловідбивні стрічки. Їх для маленьких земляків надала постійна благодійниця Тетяна Кузьменко.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради