Роботу спланували на нараді

Дата: 30.06.2020 14:39

Фото без описуРобочий тиждень у Коропській селищній раді розпочався із наради, яку провів селищний голова Віктор Журавель разом із заступниками, секретарем, начальниками відділів та керівниками комунальних підприємств.

Начальник відділу освіти Олег Курбанов розповів про хід проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Через загрозу поширення коронавірусу у проведенні тестування в цьому році є зміни. ЗНО складають не всі, а лише ті випускники, які планують навчання у вишах. При вході до пункту тестування всім вимірюють температуру, а діти виконують завдання у масках.

ЗНО стартувало у четвер тестуванням із математики, яку складали в Мені 34 наших 11-класників із усіх 82. Сьогодні ЗНО з української мови також у Мені складають 67 учнів. Завершиться цьогорічне ЗНО тестом із хімії 17 липня. Перейшовши до господарської теми, начальник відділу освіти поінформував про хід ремонтів у закладах освіти. 1800 кілограмів фарби  закупили в цьому році за кошти селищного бюджету і видали пропорційно до площі на 9 шкіл та 8 садків. Олег Миколайович спростував повідомлення в соцмережі про те, що Атюшівська школа не отримала фарбу, і зазначив, що фарба насправді була виділена, а саме 167 кілограмів червоно-коричневої для підлоги.

Під час наради доручення щодо роботи отримали керівники комунальних підприємств. Також селищний голова доручив вивчити можливість облаштування в Коропі зони вільного Wi-Fi – з’ясувати, яке потрібне обладнання, скільки воно коштує.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради