Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінет Міністрів України 29 березня 2021 року прийняв постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

15:21 09.04.2021

На кладовищах Коропа почали пиляти старі дерева

Аварійні дерева на кладовищі – проблема досить серйозна. Це загроза для людей, які відвідують могили рідних; небезпека руйнування пам’ятників… Люди звертаються, щоб дерева прибрали.

17:14 08.04.2021

Мобільні групи перевіряють дотримання протиепідемічних заходів

Задля контролю за виконанням карантинних обмежень створені мобільні групи у складі працівників поліції Сектору поліцейської діяльності (СПД) № 2 Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області, представників Держпродспоживслужби та Коропської селищної ради, які щоденно перевіряють дотримання протиепідемічних заходів як фізичними, так і юридичними особами.

16:41 08.04.2021

Перше засідання опікунської ради в оновленому складі

Опіка та піклування над повнолітніми особами − одне із основних завдань виконавчого комітету селищної ради. При виконкомі створений дорадчий орган – Опікунська рада. Сьогодні вона вперше працювала в оновленому складі.

17:31 07.04.2021

Для смачних і корисних дитячих страв

7 морозильних камер, 8 електричних м’ясорубок і 2 холодильники  придбані за кошти місцевого бюджету селищної ради для закладів освіти нашої громади.

12:08 07.04.2021

Опитування молоді Коропської громади

Увага! Проводиться опитування для вивчення вподобань і потреб молоді нашої громади! Просимо вас дати відповіді на кілька запитань у простій Google Формі. Опитування займе буквально кілька хвилин.

08:42 07.04.2021

Знайомство з Програмою «Жінки-лідерки» в рамках DOBRE

Почалася робота нашої громади з новим компонентом Програми DOBRE. Сьогодні керівники відділів і секторів селищної ради взяли участь в онлайн-зустрічі із регіональною координаторкою Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмилою Красницькою і консультанткою з гендерно орієнтованого бюджетування Юлією Малько.

18:41 06.04.2021

Представники нашої громади розпочали навчання за програмою «Молодіжний працівник в ОТГ» у рамках DOBRE

Це комплексна навчальна програма, завдяки якій вони здобудуть знання та навички для реалізації молодіжної політики й молодіжної роботи на рівні територіальної громади.

16:42 05.04.2021

Питання до влади: відповідь

У відповідь на запитання Коропська селищна рада інформує про заробітну плату селищного голови Володимира Куніцина:

09:42 05.04.2021