Погашений борг по КП «Благоустрій» - майже 745 тисяч гривень

За кошти селищного бюджету сьогодні профінансовані видатки на погашення боргів комунального підприємства «Благоустрій». Це борг зі сплати ПДВ (236,8 тисяч гривень), борг по заробітній платі минулих років та згідно судових рішень (495,5 тисяч гривень), борг зі сплати податків за минулі роки (12,4 тисячі гривень).

16:51 26.02.2021

Запитання до влади: відповіді

За ініціативи адміністраторів групи «Оце Так Громада Короп» у Facebook  у цій групі створена рубрика «Питання до влади». Надаємо відповіді на запитання учасників групи.

18:10 25.02.2021

Стоп! Залізничний переїзд

До уваги жителів Коропщини. Державна служба України з безпеки на транспорті у рамках Всеукраїнської акції «Стоп!Залізничний переїзд», яка спрямована на підвищення рівня безпеки руху на залізничних переїздах, інформує, що у 2020 році на залізничних переїздах України сталося 66 дорожньо-транспортних пригод. Загинули 8 осіб. 28 людей травмувалися.

10:50 22.02.2021

Коропчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У ці лютневі дні в Україні проходять заходи з нагоди сьомої річниці трагічних подій на Майдані. Вся країна вшановує пам’ять героїв Небесної Сотні. Пам’ять людей, яким за свої переконання довелося віддати найдорожче − єдине і неповторне життя, а з ним усі мрії, любов, власне майбутнє.

15:05 19.02.2021

Коропська громада в Програмі DOBRE: робота з молоддю

Цей день відзначився другим візитом представника Програми DOBRE в нашу громаду. На знайомство до Коропа завітав Захарій Ткачук із міста Луцька, консультант DOBRE по компоненту «Молодіжна робота». Він презентував програму «Молодіжний працівник в ОТГ».

20:34 17.02.2021

Продовжуємо роботу в ПРОГРАМІ  DOBRE

Сьогодні команда Коропської громади взяла участь у тренінгу з написання проектних заявок, який експерти Програми провели для громад-партнерів із четвертої когорти.

17:34 15.02.2021

У Коропі вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

В річницю виведення військ колишнього СРСР із Афганістану в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і тих, хто полишив цей світ уже в мирний час, вшанували сьогодні в Коропі.

12:55 15.02.2021