Дата: від до Скинути

Публічне представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами та  про виконання результативних показників за 2020 рік

Сьогодні, 5 березня, в приміщенні Коропської селищної ради   відбулося  публічне представлення головним розпорядником коштів місцевого бюджету Коропської селищної ради  інформації  про бюджет за бюджетними програмами та  про виконання результативних показників за 2020 рік.

11:49 05.03.2021

Ми пам’ятаємо!

Сьогодні, 5 березня, минає 5-та річниця загибелі захисника України МАЛЬЦЕВА Юрія Петровича (20 жовтня 1966 – 5 березня 2016)

08:27 05.03.2021

В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

Тепер Україна має свій офіційний веб-сайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

12:05 04.03.2021

Другий день поспіль із DOBRE

Вчора ми інформували про візит представниці Програми DOBRE до Коропа – у нашій громаді вперше побувала фінансова експертка Галина Семенець. Сьогодні знайомство з представниками програми продовжилося. Але вже в режимі онлайн. На зв’язку з працівниками апарату селищної ради були експертки з правових питань Анастасія Сербіна та Ольга Лебединська. Вони працюватимуть з нашою громадою в частині управління активами.

16:40 02.03.2021

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління Асоціації міст України. Чернігівщину представили мери Чернігова, Ніжина та Городні.

09:03 02.03.2021

Гарячі обіди - безкоштовно. У Коропі стартувала благодійна акція для самотніх стареньких підопічних терцентру

Першу, другу страву з гарніром, салат і хлібобулочні вироби п’ять днів на тиждень тепер мають 30 самотніх громадян, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома. Ця довготривала акція почалася вчора.

19:46 26.02.2021

Запитання до влади: відповіді

Продовжуємо відповідати на запитання рубрики «Питання до влади» у групі «Оце Так Громада Короп» у Facebook. Сьогодні селищний голова Володимир Куніцин отримав запитання-прохання від Xenia Kokodej щодо вулиці Вишневої:

17:11 26.02.2021