Поради бджолярам: як захистити бджіл

Надаємо роз’яснення у відповідь на звернення пасічників, які турбуються про те, як захистити бджіл від потрави внаслідок застосування пестицидів на полях у період медозбору.

12:43 30.03.2021

Робоча поїздка селами «Нехаївської» зони

Цей тиждень почався не із приємного. Дзвінок із Галичівки – аграрії розтрушували добрива і пошкодили асфальтівку до села. А, між іншим, ця дорога одна із найкращих у нашій громаді − збудована у 2008 році завдяки програмі «Віддалене село», прекрасно збереглася. Зрозуміло, що ця новина викликала занепокоєння.

19:53 29.03.2021

Анонсована зустріч із громадськістю  відбулася

У селищній раді пройшла перша зустріч у форматі «круглого столу» із селищним головою Володимиром Куніциним. Подібний захід відбувся у нас вперше − кожен міг прийти, поставити голові запитання та почути відповідь.

19:20 26.03.2021

До зустрічі лікарів готові!

Коропська селищна рада придбала службове житло для сімейних лікарів - квартиру в одній із 5-поверхівок. А також – нові меблі і всю необхідну побутову техніку. На виконання відповідної програми спрямували з селищного бюджету 410 тисяч гривень.  А сьогодні були масштабні приготування до приїзду лікарів. Чекаємо на них із понеділка.

15:53 19.03.2021