Шановна громадо! Хочемо висловити щиру вдячність усім, хто у цей надзвичайно важкий час об’єднався заради УКРАЇНСЬКОГО майбутнього

Дата: 02.03.2022 16:54

- людям, які приносять гуманітарну допомогу. Не маючи якихось великих статків, люди допомагають тим, що мають – дістають із домашніх запасів консервацію, овочі, крупи тощо. Дякуємо за ваші чуйні, добрі серця!

- людям, які вечорами роблять заготовки, а потім збираються і плетуть маскувальні сітки. Сьогодні працівники селищної ради, депутати, багато інших жителів громади зібралися для цього  у ЦДЮТ (до речі, дві маскувальні сітки сьогодні поїхали за призначенням)

- людям, які допомагають фінансово, переказують кошти на підтримку армії (за ці дні в селищну раду приходило  багато людей, які просили допомогти перекинути на потреби ЗСУ свою «ковідну» тисячу)

- всім небайдужим до потреб сусідів і односельців; всім тим, хто допомагає і підтримує ближнього.

І всім-всім, хто робить ще сотні добрих справ. Заради спільної мети об’єдналася вся громада!