Шановні земляки!

Просимо вас підтримати проєкт Коропської громади, щоб він увійшов до фіналу конкурсу «НАША ГРОМАДА»!

19:00 10.05.2021

Шановні жителі Коропщини!

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Спільно з усією європейською спільнотою ми згадуємо жертв Другої світової − найбільшої трагедії ХХ століття.

08:10 08.05.2021

Перепоховали останки двох полеглих воїнів

По-християнському, із молитвою, хвилиною мовчання та почестями сьогодні перепоховали останки солдат Другої світової війни, знайдені пошуковцями у серпні 2018 року. Місцем вічного спочинку невідомих героїв стала Братська могила на Лисій Горі, в якій поховані полеглі в боях під час форсування Десни воїни.

19:05 07.05.2021

Розпочинаються планові навчальні збори з територіальної оборони

Збори триватимуть із 12  по 26 травня 2021 року. Їхня мета – відпрацювання питань спроможності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів військового управління, їх злагоджених дій з формування загонів територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

15:55 07.05.2021

Подарували радість ветеранам

Щирі вітання і подарунки отримали сьогодні ветерани Другої світової війни з Коропа із нагоди 9 травня. Особливою увагою й шаною в ці дні буде оточений кожен ветеран нашої громади.

17:51 06.05.2021

Вічна пам'ять

3 травня пішов у вічність Негрій Олександр Миколайович − голова і співзасновник ГО «Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини».

20:17 05.05.2021