Дата: від до Скинути

Дорогі земляки! З почуттям щирої радості сердечно вітаю вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням квітучої та теплої весни, а тому, що символізує перемогу життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом, і віри - над безнадією.

08:05 02.05.2021

Вітання нашій чемпіонці!

Яскраве, світле, радісне, сповнене надій 16-річчя зустрічає сьогодні САША ЖУК − спортсменка-легкоатлетка, чемпіонка області з бігу, фіналістка Чемпіонату України.

13:38 30.04.2021

До Великодня готові: представники церкви, поліції та селищної ради спланували спільні дії

Кожен крок зустрічі Великодня обговорили сьогодні заступник селищного голови Наталія Басанець, протоієрей Коропського округу Володимир (Мисенко), начальник Сектору поліцейської діяльності №2 Новгород-Сіверського РВП ГУНП у Чернігівській області Роман Чернявський та начальник відділу культури і туризму селищної ради  Сергій Семенов. Святкуватимемо, як і торік, із дотриманням вимог карантину.

17:38 29.04.2021

Закон про старост: фахівці Асоціації міст України відповіли на проблемні питання

Який механізм дострокового припинення повноважень старости за власною ініціативою? Чи існує механізм примусового припинення повноважень старости радою? Що робити громадам, які вже затвердили старостинські округи, не дочекавшись змін до законодавства?

08:18 28.04.2021

Туристам – сучасні обновки

Виконується затверджена в січні Програма розвитку туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного напряму по роботі із юнацькою та шкільною молоддю Коропської селищної ради. Придбане спорядження для туристсько-краєзнавчого гуртка, що працює на базі Карильської школи.

21:56 27.04.2021

Великодні обряди під час карантину: як це буде?

Наближається Великоднє свято. Але триває карантин, тож, відповідно до Протоколу №15 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.04.2021 року, під час Великодніх обрядів діятимуть ряд правил.

17:02 27.04.2021