До зустрічі лікарів готові!

Коропська селищна рада придбала службове житло для сімейних лікарів - квартиру в одній із 5-поверхівок. А також – нові меблі і всю необхідну побутову техніку. На виконання відповідної програми спрямували з селищного бюджету 410 тисяч гривень.  А сьогодні були масштабні приготування до приїзду лікарів. Чекаємо на них із понеділка.

15:53 19.03.2021

Сумуємо

Передчасно пішла із життя Олена Іванівна ПРОТАСОВА. Багато років Олена Іванівна віддала роботі в селищній раді, працювала головним бухгалтером.

16:42 18.03.2021

Першим вакцинувався проти COVID-19 директор Коропської центральної лікарні Володимир Матусяк

Сьогодні, 18 березня, на Коропщині почалася вакцинація проти COVID -19 вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield). Щеплення робить мобільна бригада з Новгород-Сіверської лікарні – троє підготовлених фахівців. Днями спеціальне навчання пройшли наші медики, тож згодом вакцинуватимуть уже вони.

15:01 18.03.2021

Наша лікарня отримала обладнання для реанімації на суму 227 тисяч гривень

Червоний Хрест – це радість, яка замінила сльози. Це спокій замість відчаю, підтримка замість безвиході. Червоний Хрест – це майбутнє, це життя. За сприяння Уряду Чеської республіки, команди Чеського Червоного Хреста сьогодні наша лікарня поповнилася обладнанням на суму 227 тисяч для порятунку життів.

19:14 17.03.2021

Стратегічне планування триває

Із дводенним візитом у Коропі − експерти Програми DOBRE зі стратегічного планування Андрій Кавунець (Вінниця, Україна) та Радослав Шарлея (Познань, Польща). Пан Андрій у Коропі уже вдруге. Його польський колега – вперше.

18:24 17.03.2021

Знайомство зі ще одним компонентом DOBRE

Сьогодні пройшла ознайомча зустріч представників нашої громади  із наступним компонентом Програми DOBRE – МЕР, тобто місцевого економічного розвитку

18:55 16.03.2021