Розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації від 28 лютого 2022 року № 91

Дата: 28.02.2022 16:25
Кількість переглядів: 1958

Про життєзабезпечення в Чернігівській області в умовах військового стану

Відповідно до пункту 4 статті 8 закону України «Про правовий режим воєнного стану» враховуючи невідкладну потребу в забезпеченні функціонування системи життєдіяльності області

зобов'язую

1. Суб’єктам життєзабезпечення області (торгівля продуктами харчування, матеріалами, лікарськими засобами і т.д.) забезпечити безперебійну роботу та відпуск продукції і матеріалів громадянам, військовим, волонтерам, представникам руху опору. В разі незабезпечення керівники та власники об’єктів будуть нести кримінальну відповідальність. Доступ до продукції, товарів та їх відпуст буде здійснено у примусовому порядку, під контролем підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

2. Керівникам та власникам АЗС області забезпечити безперебійний відпуск палива в першу чергу спеціалізованим службам, військовим, волонтерам та представникам руху опору.

3. Керівникам районних військових адміністрацій забезпечити:

- підготовку прийому, перевантаження продуктів харчування на перекритих ділянках дороги та блокпостах для підвозу до магазинів;

- спільно з  Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області та рухом опору забезпечити діяльність критичної інфраструктури, суб’єктів торгівлі та недопущення фактів мародерства.

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

Голова                                                                          В’ячеслав ЧАУС