Дата: від до Скинути

Новий компонент програми DOBRE «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області» в Коропській громаді

З квітня 2021 починається діяльність за новим  компонентом «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Вона триватиме до травня 2022 року.

12:14 20.04.2021

Працював виконавчий комітет

Питання, що виносяться на розгляд виконкому, зазвичай стосуються різноманітних граней нашого життя. І сьогодні тематика засідання була досить широкою: від питання захисту бджіл − до перепоховання останків воїнів Другої світової війни. Зупинимося на ключових моментах сьогоднішньої роботи виконавчого комітету.

23:01 19.04.2021

Коропська громада отримала планшети в рамках співпраці з  Програмою DOBRE

Ці гаджети потрібні для реалізації компоненту «Удосконалення послуг місцевого самоврядування», а саме − опитування жителів громади про якість надання послуг (соціальних, освітніх, послуг сфери жкг − водопостачання, поводження з твердими побутовими відходами, освітлення тощо).

13:59 16.04.2021

Завершується опалювальний період

15 квітня о 23:59 на території Коропської селищної ради завершується опалювальний період 2020-2021 років. Про це йдеться у розпорядженні Коропського селищного голови від 14 квітня № 94.

10:12 15.04.2021

У Коропі відзначили річницю першого польоту людини в космос

Сьогодні відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародний день польоту людини в космос. 12 квітня, рівно 60 років тому, відбулась визначна в історії людства подія − Юрій Гагарін на кораблі «Восток» першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі. У Коропі, що тісно пов’язаний із темою космосу, сьогодні пройшли святкові заходи, присвячені цій даті. Через карантин значно скромніші, ніж зазвичай.

15:55 12.04.2021

Звернення до жителів громади!

Вчора, дев’ятого квітня, з двадцять першої години вечора оглядав, як в Коропі працює освітлення. Воно працює добре. Але в центрі Коропа суцільний дим, дихати неможливо. Приїхавши додому, помітив, що весь мій одяг і волосся пахнуть димом. Як можна людям відпочивати, як дихати? Чому така дикість?

10:10 10.04.2021

Проблема нестачі балонного газу вирішується

Із початку року жителі всієї області залишилися без балонного газу – єдиний постачальник припинив його доставку. Для нашої громади це стало дійсно проблемою. Бо тільки 35% осель забезпечені природним газом. Більшість же − 65% − користуються балонним.  Відомо, що скоро в область зайде новий постачальник - ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» (місто Полтава). А зараз триває моніторинг потреби в скрапленому газі. Інформацію про те, скільки балонів треба на нашу громаду, ми вже подали.

16:21 09.04.2021