Чергове засідання виконавчого комітету 6 квітня провів Коропський селищний голова Володимир Куніцин

Дата: 07.04.2022 09:49

Фото без описуУ ході роботи члени виконкому розглянули 5 питань із різних сфер життя громади. А саме:

Погодили в новій редакції Програму фінансової підтримки готельного господарства на 2022 рік.

Загалом на цей рік програмою було передбачено 215 тисяч 787 гривень (на оплату комунальних послуг та ремонт сходів.) Надалі сума не міняється, але між статтями видатків зробили перерозподіл.

До речі, із початку воєнних дій наш готель надав допомогу багатьом переселенцям. Починаючи з 24 лютого, тут жило 263 людей, а це в рази більше  ніж за аналогічний період у мирний час.

Внесли зміни до Програми фінансової підтримки надання первинної медичної допомоги на 2022-2024 роки

До програми додали 150 тисяч гривень, які надійшли на заробітні плати фельдшерам.

Погодили штатний розпис Коропської центральної лікарні, у зв’язку з підвищенням заробітних плат медсестрам і лікарям.

До речі, колектив закладу недавно поповнився новою лікаркою. Через бойові дії в Коропі оселилася гінеколог-онколог із Чернігова. Її прийняли на роботу в наш медзаклад.

Затвердили перелік лісоматеріалів та лісопродукції Коропського СЛП «Агролісгосп»

Вартість деревини довелося перерахувати у зв’язку зі здорожчанням паливно-мастильних матеріалів:

• тверда порода – 600 грн за 1 м3  (було 540 грн)
  • м’яка порода  – 552 грн за 1 м3  (було 504 грн)

Коли пальне здешевшає, то ці ціни знизять також.

Внесені зміни до Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій. Загальна сума програми становить 483 тисячі гривень.

Під час засідання окремо йшлося про гуманітарне забезпечення внутрішньо переміщених осіб і жителів сіл.

Так, голова громади доручив старостам отримати набори гуманітарної допомоги для переселенців, а також передати ліки  на амбулаторії.

Крім цього − доручив постійно контролювати на місцях, щоб у всіх переміщених осіб  вистачало харчів та необхідних речей.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю