Ми пам’ятаємо!

31 липня – дев’яті роковини важкої втрати, героїчної загибелі Станіслава Ковтуна  (4.03.1986 – 31.07.2014)

08:45 31.07.2023

Шановні працівники сфери торгівлі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Повсякденне життя неможливо уявити без сфери, яку ви представляєте. Хай кожен ваш трудовий день завжди починається з усмішки,  радує хорошими результатами, вдячними покупцями і вигідними угодами.

13:28 30.07.2023

Ми пам’ятаємо!

29 липня – п’яті роковини загибелі учасника АТО  Яроша Ігоря Юрійовича, який народився у Краснопіллі (2.08.1974 – 29.07.2018).

08:08 29.07.2023

З Днем Української Державності!

28 липня ми відзначаємо День Української Державності – як символ єдності й незламності нашого народу на шляху до становлення незалежної, самобутньої держави.

13:11 28.07.2023

Нарада депутатів

До Коропської селищної ради надійшло звернення від Чернігівської єпархії Православної Церкви України – за підписом єпископа Чернігівського і Ніжинського, керуючого Чернігівською єпархією ПЦУ Антонія – з проханням передати у постійне користування Свято-Феодосіївський храм у Коропі, що знаходиться за адресою Вознесенська, 2, для задоволення духовних потреб релігійної організації, яка на даний час не має приміщення для звершення богослужінь та душпастирської діяльності.

11:25 28.07.2023

Про засідання виконавчого комітету 27 липня

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів голова громади Володимир Куніцин. Перед початком роботи він привітав старосту Поліського старостинського округу Надію Солошенко, яка саме в цей день святкує день народження. Вітаємо та зичимо здоров’я, щастя, благополуччя та добробуту!

21:07 27.07.2023

Привітали медичних працівників з професійним святом

Цьогоріч ми вперше відзначаємо професійне свято медичних працівників 27 липня. Як і раніше – з великою вдячністю та безмежною повагою до людей, які обрали своєю професією рятувати здоров’я і життя інших.

15:11 27.07.2023