Про засідання виконавчого комітету 31 липня

Дата: 31.07.2023 12:54

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів чергове засідання виконавчого комітету, на якому були опрацьовані 9 питань

Медицина

Виконком схвалив проєкт змін до Програми забезпечення службовим житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Коропської селищної ради на 2023 рік із фінансовим забезпеченням у 950 тисяч гривень.

Відповідно до програми цьогоріч був придбаний будинок для лікарів. А тепер планується придбання квартири, а також меблів, необхідних для проживання у ній.

Житлово-комунальне господарство і комунальне майно

• члени виконкому затвердили протокол проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (один учасник і переможець конкурсу – КП «Благоустрій»)
  • затвердили протокол про результати електронного аукціону (продаж нежитлової будівлі у селі Бужанка)
  • визнали як безхазяйне майно нежитлову будівлю у селі Билка

Захист прав дитини

Виконавчий комітет розглянув і погодив 4 питання по лінії відділу – служби у справах дітей

Під час виконкому відбулось також обговорення й інших питань, зокрема благоустрою. Так, Володимир Куніцин доручив керівнику КП «Благоустрій» облаштувати твердим покриттям під’їзд до сміттєзвалища в Коропі, а старостам і керівникам бюджетних установ – перевірити стан генераторів та наявність палива для нього, щоб у  разі відключень електроенергії мати змогу продовжувати роботу.