Про засідання виконавчого комітету 27 липня

Дата: 27.07.2023 21:07

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів голова громади Володимир Куніцин. Перед початком роботи він привітав старосту Поліського старостинського округу Надію Солошенко, яка саме в цей день святкує день народження. Вітаємо та зичимо здоров’я, щастя, благополуччя та добробуту!

..Перед початком розгляду питань відбулась досить жорстка розмова зі старостами щодо виконання мобілізаційних заходів та роботи дільниць оповіщення, пунктів збору для забезпечення мобілізації. Поставлені чіткі завдання, які потребують термінового виконання.

А безпосередньо під час засідання члени виконавчого комітету опрацювали 12 питань:

• розглянули питання про приватизацію шляхом викупу об’єкта малої приватизації (нежитлової будівлі у Бужанці – приміщення колишнього ФАПу)
  • надали дозвіл на передачу в оренду на 5 років нежитлового приміщення комунальної власності (приміщення в лікарні, де буде працювати аптечний пункт)
  • розглянули питання зі сфери соціального захисту (зокрема надали дозвіл на безкоштовне обслуговування чоловіка у відділенні терцентру в Нехаївці)
  • розглянули звіт про виконання бюджету за перше півріччя та внесли зміни до показників бюджету
  • погодили одержання благодійної допомоги – настільних ігор, книжок, матеріалів для навчання від фонду «Фінська церковна допомога» для діяльності Цифрового освітнього центру
  • розглянули заяви громадян

Всі рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Коропської селищної ради в розділі «Офіційні документи»