Привітали медичних працівників з професійним святом

Цьогоріч ми вперше відзначаємо професійне свято медичних працівників 27 липня. Як і раніше – з великою вдячністю та безмежною повагою до людей, які обрали своєю професією рятувати здоров’я і життя інших.

15:11 27.07.2023

Вітаємо велику родину медиків, сімейних лікарів, медичних сестер, фармацевтів, всіх працівників системи охорони здоров’я Коропської громади з професійним святом!

На ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Дякуємо, що ви завжди залишаєтесь вірні своєму покликанню!

09:35 27.07.2023

Шановна громадо!

Сьогодні ввечері, орієнтовно в 19:00, через Короп у рідну Понорницю навіки повертається ВІКТОР ГОНЧАРОВ. Зустріньмо нашого Захисника коридором шани! Зі сторони Карильського – вул. Київська – поворот біля школи (вулиця Незалежності) –  в сторону лікарні (вулиця Чернігівська).

16:34 26.07.2023

Працюють дільниці оповіщення, пункти збору для забезпечення мобілізації

Відповідно до розпоряджень Новгород-Сіверської районної військової адміністрації та Коропського селищного голови у центрах старостинських округів працюють дільниці оповіщення, пункти збору для забезпечення мобілізації на території Коропської селищної ради.

10:41 26.07.2023

25 липня – роковини того чорного дня, як від ран, отриманих у бою з російським ворогом, загинув наш земляк, захисник України ПЕТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ ТОРШИН (03.01.1990-25.07.2022)

Петро Торшин народився у Риботині, закінчив місцеву школу, вступив до Глухівського коледжу, отримав спеціальність механіка-водія.

08:14 25.07.2023

Вітаємо фінансистів!

24 липня в Україні відзначають День фінансового працівника. Це свято було запроваджене 2021-го року за ініціативи Міністерства фінансів.

16:01 24.07.2023

Фотофакт: після проведення тендеру, почали завозити піщану щебеневу суміш для ремонту доріг

Із 700 тонн 24,8 тонни вже у Коропі. Такою сумішшю заплановано підсипати провулок Чернігівський, вулицю Вишневу, Віктора Осовика, Козацьку, а також на Закороп’ї - ті ділянки Коропа, які після дощу, а особливо навесні, найбільш проблемні

12:12 23.07.2023