Дата: від до Скинути

Кількість комунальних будівель на території громади доволі значна та розгалужена

ФАПи, адмінбудівлі старостинських округів, будинки культури, школи – все потребує догляду. За можливості намагаємось утримувати їх у належному стані. Як приклад  – Шабалинівський будинок народних традицій та дозвілля. На фото «до» і «після»

08:31 08.09.2023

Триває підготовка до опалювального сезону

Одним із її етапів є перевірка системи теплопостачання.  Під час такої перевірки було виявлено порив тепломережі центральної лікарні. Звичайно, труби вже застарілі та потребують заміни. Але на це потрібні 300 тисяч гривень, а необхідних вільних коштів у бюджеті селищної ради немає. Тож поки обмежимось усуненням проблеми на місці пориву.

15:08 07.09.2023

Покращення умов у Коропській лікарні

Сьогодні в селищній раді наша лікарня отримала 4 одиниці побутової техніки: по холодильнику для інфекційного, терапевтичного відділень і їдальні, а також  морозильну камеру для їдальні

11:26 07.09.2023

Розпочинаємо співпрацю з Благодійним фондом «Рокада»

Сьогодні з ознайомчим візитом у Коропській громаді побувала команда Благодійного фонду «Рокада», а саме представники різних проєктів, що допомагають внутрішньо переміщеним особам та постраждалому населенню, одиноким людям поважного віку, багатодітним сім’ям,   особам з інвалідністю та іншим категоріям.

15:08 06.09.2023

Ми пам’ятаємо!

6 вересня – восьмі роковини загибелі захисника України, нашого земляка СЕРГІЯ ХУРДЕПИ (7.01.1993 – 6.09.2015)

08:15 06.09.2023