Привітали медичних працівників з професійним святом

Дата: 27.07.2023 15:11

Цьогоріч ми вперше відзначаємо професійне свято медичних працівників 27 липня. Як і раніше – з великою вдячністю та безмежною повагою до людей, які обрали своєю професією рятувати здоров’я і життя інших.

З нагоди професійного свята сьогодні на ґанку Коропської лікарні відбулось урочисте зібрання.

Розпочали його хвилиною мовчання. Всі присутні вклонилися пам’яті наших мужніх воїнів і цивільних громадян, які загинули через напад рф.

Працівників медичної сфери щиро привітав голова громади Володимир Куніцин, висловив вдячність за нелегку працю і фаховість, за гарне ставлення до людей, за можливість отримувати медичні послуги на місці.

Також голова громади окремо подякував керівникам наших медичних установ та всім працівникам за те, що вони не стоять на місці, постійно вдосконалюються, отримують нові пакети медичних послуг.

Тепле вітальне слово продовжив директор Коропської центральної лікарні Володимир Матусяк.

Продовжився захід церемонією нагородження.

За багаторічну сумлінну працю, значний вклад  в збереження життя та здоров’я людей  та з нагоди професійного свята медичні працівники були нагороджені грамотами й подяками.

Дорогі наші медичні працівники!  Сердечно зичимо вам і вашим сім'ям мирного неба, міцного здоров’я, добра, родинної злагоди, успіхів у вашому щоденному нелегкому обов'язку!

Нехай ваші руки завжди будуть наповнені силою й ніжністю, а серця – добром та стійкістю.