Відбулось засідання сесії

Сьогодні відбулось засідання двадцять восьмої сесії  Коропської селищної ради восьмого скликання, де розглянули 29 загальних та блок земельних питань

14:07 25.08.2023

Ми пам’ятаємо!

25 серпня минають дев’яті роковини з дня загибелі захисника України коропчанина Ігоря Шкляра (13.09.1986 – 25.08.2014)

09:44 25.08.2023

Отримали нове обладнання від Програми DOBRE

У рамках «Проєкту екстреного реагування на кризові ситуації пов’язані із неспровокованим вторгненням РФ в Україну» Програма DOBRE закупила та доставила 12 холодильників  і 12 морозильних камер для закладів загальної середньої освіти нашої громади, центральної лікарні і стаціонарних відділень територіального центру у селах Нехаївка й Шабалинів.

14:05 24.08.2023

Про введення в дію рішення ради оборони

До уваги громадськості Коропської територіальної громади доводимо розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації "Про введення в дію рішення ради оборони" від 22.08.2023 року №8.

09:36 24.08.2023

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого були опрацьовані 22 питання

Перед початком їхнього розгляду Володимир Куніцин доручив старостам відвідати родини наших захисників, поцікавитись, кому яка потрібна допомога ­– чи покосити город, чи посприяти в забезпеченні дровами, можливо, зробити щось інше.

17:37 18.08.2023