Дата: від до Скинути

Вітаємо велику родину медиків, сімейних лікарів, медичних сестер, фармацевтів, всіх працівників системи охорони здоров’я Коропської громади з професійним святом!

На ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Дякуємо, що ви завжди залишаєтесь вірні своєму покликанню!

09:35 27.07.2023

Шановна громадо!

Сьогодні ввечері, орієнтовно в 19:00, через Короп у рідну Понорницю навіки повертається ВІКТОР ГОНЧАРОВ. Зустріньмо нашого Захисника коридором шани! Зі сторони Карильського – вул. Київська – поворот біля школи (вулиця Незалежності) –  в сторону лікарні (вулиця Чернігівська).

16:34 26.07.2023

Працюють дільниці оповіщення, пункти збору для забезпечення мобілізації

Відповідно до розпоряджень Новгород-Сіверської районної військової адміністрації та Коропського селищного голови у центрах старостинських округів працюють дільниці оповіщення, пункти збору для забезпечення мобілізації на території Коропської селищної ради.

10:41 26.07.2023

25 липня – роковини того чорного дня, як від ран, отриманих у бою з російським ворогом, загинув наш земляк, захисник України ПЕТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ ТОРШИН (03.01.1990-25.07.2022)

Петро Торшин народився у Риботині, закінчив місцеву школу, вступив до Глухівського коледжу, отримав спеціальність механіка-водія.

08:14 25.07.2023

Вітаємо фінансистів!

24 липня в Україні відзначають День фінансового працівника. Це свято було запроваджене 2021-го року за ініціативи Міністерства фінансів.

16:01 24.07.2023

Фотофакт: після проведення тендеру, почали завозити піщану щебеневу суміш для ремонту доріг

Із 700 тонн 24,8 тонни вже у Коропі. Такою сумішшю заплановано підсипати провулок Чернігівський, вулицю Вишневу, Віктора Осовика, Козацьку, а також на Закороп’ї - ті ділянки Коропа, які після дощу, а особливо навесні, найбільш проблемні

12:12 23.07.2023

Сьогодні, 19 липня, в Україні відзначається професійне свято – День тренера

Тренер – ключова фігура підготовки спортсмена. Він допомагає досягати спортивних результатів, вчить ставити цілі та досягати їх, виховує силу волі, відповідальність, командний дух, пунктуальність, зібраність… Наставник завжди підтримає та зрозуміє своїх учнів, бо вірить у них!

12:51 19.07.2023