ФОТОфакт

Сьогодні приступили до облаштування території біля центрального входу в лікарню після заміни тут тепломережі. Для придбання матеріалів і виконання робіт селищна рада виділила 350 тисяч гривень

14:56 12.07.2023

Коропську громаду відвідав британський благодійник Філіп Едмондс

Він – керівник благодійної організації «Британська Гуманітарна Допомога», добрий друг благодійної організації «АРАТТА», з якою понад 6 років плідно  співпрацює Коропський підрозділ Товариства Червоного Хреста.

16:58 11.07.2023

У старостинських округах випилюють величезні аварійні дерева

Аварійні дерева – серйозна проблема для нашої громади, кожного села. Колись посаджені для краси та затінку, вони з роками перетворились у потенційно небезпечні об’єкти. І хоч це і дорого, але видаляти їх необхідно, поки не сталось лиха.

12:52 10.07.2023

9 липня – День рибалки

Це  всенародне свято, яке вважають своїм мільйони любителів рибної ловлі, котрим це заняття приносить радість і насолоду, азарт, приємний відпочинок на природі. Всім рибалкам Коропщини бажаємо, щоб погода сприяла щоразу, коли ви відправляєтесь на риболовлю, щоб кожна риболовля була святом для душі, приносила успіх і хороший настрій!

11:28 09.07.2023

Увага! Штормове попередження

7 липня в Чернігівській області очікуються грози, вдень місцями значний дощ. При грозах – шквали 15-20 м/с, місцями град

15:04 06.07.2023