Дата: від до Скинути

Інформація про додаткові ресурси для відновлення і розвитку громад та їх бізнесів

Колеги з компоненту місцевого економічного розвитку в межах надання громадам-партнерам інформаційної підтримки від DOBRE зібрали кілька корисних посилань про додаткові ресурси для відновлення і розвитку громади та їх бізнесів:

09:06 10.08.2023

Відбулось засідання з протидії домашньому насильству

Сьогодні до Коропської громади здійснила виїзд робоча група у складі представників Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Служби у справах дітей ОДА, обласного центру соціальних служб та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, ГО Чернігівський громадський комітет захисту прав людини www.protection.org.ua.

20:22 09.08.2023

Активний відпочинок та творчий розвиток: у Коропській громаді відбувся захід згуртування

Взяти участь у опитуваннях, надати пропозиції до проєктів, виготовити патріотичний сувенір із паперу, помалювати й погратися в ігри, скуштувати смачні напої та отримати солодкий сюрприз – це можна було зробити сьогодні під час заходу згуртування для дорослих і дітей.

16:35 09.08.2023

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста завітали вчора ввечері в Короп

Зустріч із міжнародною делегацією провів голова громади Володимир Куніцин, колектив Коропського підрозділу Товариства Червоного Хреста, депутат селищної ради Олена Куніцина і директор терцентру Олександр Лаврик.

13:05 08.08.2023