Отримали 15 ноутбуків від  Програми DOBRE

У рамках «Проєкту екстреного реагування на кризові ситуації пов’язані із неспровокованим вторгненням РФ в Україну» Програма DOBRE закупила та доставила 15 ноутбуків.

15:07 01.09.2023

Свято першого дзвоника сповістило всіх школярів Коропської громади про початок нового навчального року

У Коропській школі до  великої і дружної шкільної родини сьогодні урочисто прийняли 36 першокласників і першокласниць. Легкої, цікавої й захопливої вам стежини у світ знань!

13:29 01.09.2023

Дорогі учні, студенти, батьки, освітяни! Щиро вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Особливі вітання нашим першокласникам – а подорож у світ знань у Коропській громаді розпочинають у цьому році 79 школяриків, з них 36 у Коропі. Хай ця подорож буде захопливою і цікавою, сповненою неймовірних відкриттів!

08:54 01.09.2023

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Вшанування полеглих Героїв відбулось сьогодні в Коропі біля Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО

11:10 29.08.2023

УВАГА! Пошуки зниклого коропчанина Войтенка Сергія Віталійовича 1996 року народження

Сьогодні у 09:00 біля Білих берегів проводитимуться пошуки коропчанина, який 26 серпня  поїхав відпочивати на річку Десна і до цього часу не повернувся. Долучитися до групи можуть всі.

08:28 29.08.2023

Боляче... Знову в нашу громаду прилетіла чорна звістка

23 серпня під час оборони України від російського ворога поблизу села Старомайорське Волноваського району Донецької області загинув наш земляк - старший солдат КОЛІБАБА АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, 06.02.1971 р.н., старший  стрілець-оператор відділення механізованого батальйону.

17:17 28.08.2023