Безоплатна правова допомога

У декретну відпустку по догляду за дитиною в Україні можуть іти не тільки мами, але й інші родичі малюка

1-го грудня 2020 року Верховною Радою у першому читанні прийнято законопроєкт №3695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною».

10:33 16.12.2020

1 грудня в Україні підвищено прожитковий мінімум

Тепер він для працездатних громадян становить 2270 гривень, для непрацездатних – 1769 гривень. У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

12:22 02.12.2020

Порядок спадкування земельної ділянки (паю)

В умовах сьогодення та впровадження ринку землі особливого значення в Україні набувають питання, пов’язані з реалізацією права на землю. Одна із підстав набуття права власності, зокрема, на землю, інші права на неї, відбувається в порядку спадкування.

12:39 20.11.2020

У жовтні 2020 року коло суб’єктів на безоплатну вторинну правову допомогу збільшилося ще на одну категорію

18 липня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

10:49 26.10.2020

Увага! Фотоконкурс!

Про людей, які приходять за безоплатною правовою допомогою.   Про юристів, які пропускають через себе кожну життєву історію.   Про право у нашому житті.

13:33 14.07.2020

Порядок відновлення втрачених автомобільних прав

З тих чи інших причин ми втрачаємо речі, гроші і найстрашніше – документи. Втративши документи, ми часто не знаємо, що робити, хоча розуміємо, що пропажу необхідно якось оформити. Так, втративши водійські права, кожен шукає механізм їх повернення або відновлення. З яких же дій він складається?

16:15 02.07.2020