Безоплатна правова допомога

Про умови надання відпустки  та її тривалість  під час дії воєнного стану

Війна  істотно змінила життя українців, нові реалії внесли свої корективи у різні сфери життя, в тому числі у трудову сферу. З моменту повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України багато питань для громадян нашої держави постали вперше. Одним з таких є питання надання відпусток під час війни.

12:50 14.06.2022

Фахівці системи безоплатної правової допомоги максимально забезпечують доступ до правової допомоги

Війна суттєво вплинула на життя українців, змінила звичний нам плин життя та зіштовхнула з новими викликами і завданнями. Працівникам системи безоплатної правової допомоги також довелося  підлаштовуватись під нові реалії дійсності та, навіть в скрутні часи, робота не зупинялась.

16:10 10.05.2022

Виплата аліментів у період дії воєнного стану

Відповідно до статті №180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття та в деяких випадках, до  досягнення нею 23 років за умови, якщо дитина продовжує навчання або перебуває в скрутному матеріальному становищі.

15:12 27.04.2022