Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Безоплатна правова допомога

Я - ВПО. Хочу переїхати в інше місце. Який орган мені потрібно повідомляти про зміну місця проживання?

Відповідно до статті 9 Закону України «Про забезпечення прав i свобод внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщена особа зобов’язана повідомляти про зміну місця проживання структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання.

11:37 12.10.2022

Як переселенцям стати в чергу до дитсадка

Багато родин з дітками були вимушені поїхати з власних домівок у пошуках безпеки. На новому місці батькам треба працювати, і постає питання: “Куди діти дітей?” На жаль, через безпекові питання заклади дошкільної освіти зараз не працюють. Але якщо бути оптимістами, то все одно варто подбати про те, щоб на майбутнє записатися до дитячого садочка.

11:18 26.08.2022

Не поспішайте оформлювати кредити

Перед тим, як оформлювати споживчий кредит, порівняйте пропозиції різних фінансових установ та оберіть для себе найкращий варіант.

10:09 26.08.2022

Як вимушеним переселенцям влаштувати дитину до школи

Зовсім скоро 1 вересня. Початок 2022-2023 навчального року для багатьох українців пройде не так, як зазвичай. Мільйони українців були вимушені виїхати у безпечніші місця, отримали статус внутрішньо переміщених осіб. Хтось віддає дитину у перший клас, чиїсь син, донька продовжують навчання у своїй школі, а комусь доводиться переводити дітей до школи за новим місцем проживання. Як вимушеним переселенцям влаштувати дітей до навчального закладу – з цим питанням розбирались фахівці системи надання безоплатної правової допомоги. До вашої уваги декілька алгоритмів дій.

10:07 26.08.2022

Усиновлення дитини в умовах воєнного стану

В умовах воєнного конфлікту безліч дітей в Україні залишились сиротами або були позбавлені сімейного оточення. Згідно Конвенції про права дитини від 20 листопада 1989 року такі діти мають право на захист та допомогу, що надається державою.

17:30 22.07.2022

Що таке простій та як він оплачується

Трудові відносини в Україні регулюються низкою законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів, основним з яких є Кодекс  законів про працю України.

14:44 23.06.2022