Безоплатна правова допомога

Важлива інформація для виборців

Порядок включення до списку виборців; включення до списку виборців на закордонних виборчих дільницях; голосування виборців за місцем перебування; участь у роботі виборчої комісії; способи оскарження порушень виборчих прав.

15:42 21.03.2019

Реалізація виборчого права громадянами України: основні аспекти

У відповідності до Конституції України чергові вибори Президента України призначені Верховною Радою на 31 березня 2019 року. Главу держави буде обрано громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Права голосу на виборах позбавлені лише громадяни, визнані судом недієздатним.

18:46 06.03.2019

Про гендерну політику в сфері зайнятості

Досить актуальним на сьогодні є питання гендерної політики у сфері зайнятості. Звернення клієнтів з такими питаннями надходять і в Коропське бюро правової допомоги, зазначає Дарина Мальцева, заступник начальника відділу.

11:00 04.03.2019

До питання про конституційне забезпечення  реалізації гарантій прав та свобод людини і громадянина в Україні

Права і свободи людини і громадянина є однією з найважливіших суспільних цінностей, головним об’єктом більшості конституційно-правових відносин. Ефективність їх виконання, використання та дотримання визначається, врешті їх реальність залежить від рівня їх захищеності, гарантованості. Тому важливим елементом конституційно – правового статусу людини і громадянина є саме гарантії цих прав і свобод.

10:33 10.12.2018