Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Безоплатна правова допомога

Після відкриття ринку сільгоспземлі орендарю земельної ділянки приватної власності важливо розуміти, чи матиме він першочергове право на придбання у разі її продажу та що робити в разі його ігнорування.

Купівля-продаж  земельної ділянки сільськогосподарського призначення (паю) здійснюється з дотриманням переважного права на придбання

16:01 21.01.2022

З 21 листопада 2021 року громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території, отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу

Звертатися за представленням своїх інтересів у суді та складенням процесуальних документів вони можуть з питань, пов’язаних із захистом порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та тимчасовою окупацією території України.

17:09 03.12.2021

Особам з інвалідністю забезпечується повне й рівне здійснення ними всіх прав та основоположних свобод людини в усіх сферах суспільного життя

Дискримінація осіб з інвалідністю відповідно до законодавства забороняється, у тому числі й під час реалізації ними права на працю. Саме тому особи з інвалідністю потребують створення належних умов праці та справедливого соціального захисту для того, щоб успішно інтегруватися та комунікувати із суспільством.

17:02 03.12.2021

Чи потрібні права на мотоблок?

Обробивши свій город, Микола виїхав на мотоблоці зі свого двору, щоб помогти сусіду з культивацією. І майже одразу його зупинила поліція за порушення правил дорожнього руху – керування транспортним засобом (мотоблоком), який не був зареєстрований належним чином, та за водіння без водійського посвідчення. Розгублений чоловік звернувся за допомогою до Захарівського бюро правової допомоги (Роздільнянський місцевий центр з надання БВПД)

12:13 22.11.2021

Правова консультація: відшкодування збитків у разі відмови вступу у шлюб

Коли закохана пара вирішує об’єднати свої долі та одружитися – це хвилююча радісна подія – не лише для молодят, а й для їхніх батьків та родичів. Тому часто в приготуванні до церемонії весілля бере участь багато людей.

11:30 22.11.2021