Мрія здійснилася

Дата: 31.01.2018 11:00

Фото без описуСьогодні, 31 січня, учні нашої Оболонської школи вирушили у перший рейс на новому автобусі, придбаному Коропською селищною радою за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури. Позитивним емоціям не було меж. У салоні передбачено все для безпеки та зручності дітей.

Приємно, що керівництво громади   звернуло увагу на проблему з перевезення учнів нашої школи і реально зробило все для вирішення цього питання, адже в нас була об’єктивна потреба у новому шкільному автобусі.

Педагогічний, учнівський, батьківський колективи та всі працівники школи щиро вдячні голові Коропської громади Віктору Журавлю та його команді, начальнику відділу освіти Олегу Курбанову за щедрий подарунок школі. Відтепер щодня діти з комфортом будуть добиратися до школи та додому.

Нехай людська шана буде подякою всім за чуйність, розуміння, уміння робити добро.

Колектив Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів