Пам’ятаємо, щоб жити

Дата: 30.01.2018 08:47

Фото без опису  З метою вшанування військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, утвердження історичної єдності земель, у ЗЗСО ОТГ проходять заходи вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України «Пам’ятаємо про Крути».

Протягом тижня учні 1 – 7 класів долучились до акції «Юні оборонці Батьківщини», під час якої було поширено тематичні флаєри серед школярів та батьків. Патріотичний флеш – моб «Напровесні великих дій» продемонстрували  школярам учні 4 – 8 класів. Старшокласники відвідали історичний кінозал, де переглянули документальні фільми про події Української революції 1917 – 1921 років. Виставка документальної та історичної літератури «Пам’ятаємо про Крути» зацікавила учнів середніх класів. яким було запропоновано пізнавальну вікторину. Дослідження для круглого столу «Доля українських сімей в контексті української історії XX століття» підготували учні 8 – 9 класів. Виступаючі поділились спогадами рідних про життя родин періоду від І Світової війни до сьогодення. Загальношкільна поетична платформа «Присвячується героям Крут» зібрала всю школу. Учні 1 – 10 класів декламували вірші про Україну, виконували патріотичні пісні. Години спілкування «Пам'яті юнаків – героїв, замордованих під Крутами» нагадали учням 5 – 11 класів про події 29 січня 1918 року. Виставка дитячого малюнка «В ім’я щасливого майбутнього» продемонструвала художні здібності та патріотичні почуття учнів 1 – 7 класів.

29 січня  в Риботинському  НВК відбувся  урок пам¢яті «Ти  наша біль і наша гордість- Крути» . Учні 11-10 класів переглянули відеоматеріали документальної хроніки про бій під Крутами, його історичне значення для становлення нашої держави. У Шабалинівській школі були поведені заходи до відзначення 100-річчя проголошення четвертого універсалу УЦР, Дня Соборності України, 100-річчя бою під Крутами. З цією метою проведені виховні години та позакласні заходи.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)