Вітання будівельникам

Дата: 10.08.2018 09:05

Другої серпневої неділі фахівці будівельної галузі відзначають професійне свято. Із нагоди прийдешнього Дня будівельника вітання сьогодні отримували працівники приватного підприємства «Ліон-мур».

Вранці до них завітав заступник селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Василь Кравченко. Він подякував будівельникам за плідну роботу і гідні результати та побажав «винуватцям» свята здоров’я, родинної злагоди і затишку, добробуту і миру.

Також Василь Андрійович вручив будівельникам нагороди за сумлінну працю в будівельній галузі та високий професіоналізм. Грамоти за підписом селищного голови отримали директор ПП «Ліон-Мур» Микола Мельник та будівельник цього підприємства Володимир Радченко.

Напередодні свята адресуємо вітання усім будівельникам Коропщини, ветеранам будівельної справи. Хай ваші руки ніколи не знають втоми, а серця наповнюються радістю і людською вдячністю за нелегку і таку потрібну працю.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю