Дискотека під відкритим небом об’єднує покоління

Дата: 06.08.2018 15:41

Фото без описуМинулої суботи на танцювальному майданчику в середмісті Коропа пройшов уже четвертий епізод літнього культурно-масового проекту «Дискотека 45+», яку проводять працівники Коропського будинку культури. Автори  ідеї ніяк не можуть натішитися: на танці приходить дуже багато людей, і відгуки про захід – пречудові.

І хоч мелодії, що звучать на дискотеці, переважно мають походження із 60-х – 80-х років, проте і дітям, які приходять із дідусями та бабусями, дуже цікаво. Наймолодшій учасниці суботнього танцювального свята було 3 роки, а найстаршим – уже під 70.

− Взагалі ж люди дуже щасливі і задоволені, що їм приділили увагу, дали можливість відпочити під музику їхньої молодості, − говорить хореограф Жанна Маркачова, яка займається підбором композицій для дискотеки, орієнтуючись, як каже сама, на мелодіях, з якими зростала.

Тож минулої суботи відвідувачі дискотеки танцювали під улюблені пісні українською і російською мовами. Звучали також українські весільні пісні, народні композиції в сучасній обробці.

За словами організаторів, відвідувачі побажали, аби наступного разу лунало більше повільних пісень. Тож 18 серпня, коли буде проводитися наступна дискотека «45+», це прагнення обов’язково врахують.

За інформацією Коропського будинку культури