Провели в останню путь офіцера 92-ої ОМБр

Дата: 01.08.2018 15:41

28 липня у населеному пункті Зелене Поле (біля Красногорівки Донецької області) трагічно обірвалося життя Яроша Ігоря Юрійовича, колишнього учасника бойових дій, кадрового офіцера, уродженця с. Краснопілля Коропського району.

Ігор Ярош служив за контрактом у 92-й окремій механізованій бригаді Збройних Сил України. Народився 2 серпня 1974 року. Зростав у сім’ї військових.

Сьогодні капітана поховали на сільському кладовищі в с. Краснопілля.

Провести в останню путь бійця зібралися рідні та близькі, товариші по службі, заступник селищного голови Василь Кравченко, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Катерина Четверик, депутат обласної ради Володимир Селянський, староста Краснопільського старостинського округу Василь Павлюк, представники районної влади та районного військового комісаріату, жителі села.

Нехай земля йому буде пухом. Вічна пам’ять і спокій у Царстві Небеснім…

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю