Подарунки для малечі

Дата: 07.09.2018 17:12

Фото без описуУ Коропі на території дитячого садочка «Дзвіночок» і у Вільному встановлюють дитячі майданчики.

Раніше ми вже повідомляли про те, що жителі невеликого Вільного у серпні збиралися на толоку і разом навели лад на місці встановлення майбутнього дитячого майданчика.

А сьогодні  староста старостинського округу Лариса Москальова повідомила телефоном приємну новину: майданчик почали встановлювати.

Це відбувається за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова. Йому, а також його помічнику-консультанту Катерині Четверик, місцеві жителі щиро вдячні.

За кілька днів тут буде перше обладнане місце для дитячого відпочинку і розваг у Вільному, тому увага і високий рівень співучасті батьків місцевої малечі до процесу цілком зрозумілі. Зранку вони разом зі старостою прийшли поспілкуватися із будівельною бригадою фірми «Інтер Атлетіка», яка встановлює майданчик, почули від майстрів, із чого він складатиметься, де розмістяться елементи, внесли пропозиції щодо розміщення.

У четвер також за сприяння депутата почали встановлювати ще один майданчик – на території Коропського ДНЗ «Дзвіночок». Тому керівництво Коропської селищної ради висловлює депутату вдячність за турботу до зростаючого покоління і піклування про найменшеньких жителів об’єднаної громади.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради